1 / 5
Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo
58.990 €
11.07.2022 10:32

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Strog centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 2 i ima 62m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba
▪️ Zasebna trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 1
▪️ Utiliti (shpajz)
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 2
_______________
▪️ Lift ❌
_______________
Cena:
➧58.990€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38972257445
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

NOV STAN so 2 spalni opremen deluxe

59999 €

Stan vo blok 82 na 5 kat so lift

46000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам