1 / 9
VW Passat 2.0TDI 170ks Highline DSG
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.06.2022 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

126 kw / 171 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Passatot e celosno servisiran.
Registriran cela godina do 05.2023
170ks avtomatski DSG menjach
kozha/alkantara enterier
greci na predni sedista
predni svetla so avtomatska nivelacija
multifunkcionalen volan
senzor za dozd
parking senzori napred i nazad
so kolata doagjaat i dopolnitelni rezervni delovi
Kolata e stegnata i pali vozi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
070383870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам