Plac vo mizovski livadi
30 €
05.06.2022 10:36

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1260 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac vo mizovski livadi, povekje informacii na tel:
078988610 Teodor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Teodor
Потврден огласувач
078988610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам