1 / 6
Se prodava kukja na ul. Ivo Lola Ribar vo Tetovo
270.000 €
28.09.2022 14:19

Тетово / Тетово

Број на соби:

9

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na ulica Ivo Lola Ribar vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+2
▪️ Plac: 300m2
▪️ Dvorno mesto: 200m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 330m2
▪️ Na kat: 110m2
_______________
Cena:
➧270.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

odlicna kuca so lokal vo Ajducko Maalo

135000 €

Se prodava kuka so plac od 431m2

99999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам