1 / 4
Se prodava kukja so lokal vo Cetinska, Tetovo
165.000 €
02.06.2022 16:23

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

78 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Cetinska

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja so lokal vo Cetinska, Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+1
▪️ Plac:198m2
▪️ Dvorno mesto: 78m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 240m2
_______________
Cena:
➧165.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo strog centar vo Tetovo

0 €

Kukja vo naselba Koltuk

50000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам