1 / 1
Auspuh Izduv Kawasaki z900
200 €
02.06.2022 16:45

Велес / Велес

Kompleten izduv za Kawasaki z900, SC Project vozen samo 500km. Za informacii zvonete na 38975914061.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Тунинг

Се продава од:

Goko
Потврден огласувач
078260648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам