1 / 4
GoPro HERO 6 BLACK
12.000 МКД
Цената не е фиксна
19.07.2022 15:53

Прилеп / Прилеп

GoPro HERO 6 black
Kamerata e 100% ispravna i e vodootporna
32gb ultra speed kartica so neze
Zamena 15000 denari

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Marjan/Boban
Потврден огласувач
078431096-078320788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам