1 / 1
поленов прав polenov prav
200 МКД
Цената е фиксна
18.08.2022 10:31

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Поленов прав, за зајакнување на имунитетот. Препорачано е секој маж над 50 годиншна возраст превентивно да користи по една кафена лажица полен.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
075406656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам