1 / 4
Ford Escort
500 €
03.10.2022 09:13

Неготино / Неготино

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Vergla ne pale

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
072 234 980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам