ЧАСОВИ СМЕТКОВОДСТВО И СТАТИСТИКА
По Договор
03.06.2022 10:46

Карпош / Скопје

Доколку имате потреба од часови по:
- Статистика за бизнис и економија или
- Основи на сметководство
обратете се. Долгогодишно искуство во работа со студенти и подготовка на испити. Материјата се обработува со физичко присуство или онлајн, по избор на студентот. Работам и во групи.
071 356 354

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Гордана
Потврден огласувач
071356354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам