1 / 9
Mercedes Benz E clasa Elegance
1 €
Цената не е фиксна
Денес 15:12

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes Benz E 220 EVO motor
Elegance
2007 God
2150 kubici
140 konjski snagi
Dizel
Registriran
Klima dvozonska
Bord kompjuter
Elektrika na prozori
Elektrika na rektrovizori
Elektrika na sedeista
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Parking senzor
Halogeni svetla
Bi.xsenon svetla
Centralno
Servo volan
Kozen volan
Volan so podesuvanje
Tempomat
Aluminski bandasi
Mozi zamena za pomalo vozilo
Informacii na tel 075 428 390

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075428390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам