1 / 3
Luster
50 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2022 22:31

Куманово / Куманово

Se prodava luster kupen od germanija pred 3 meseci 120 evra, a se prodava za 50 poradi promena na prostorot. Grlo E27, ogledalno staklo

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075266146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам