1 / 4
Yugo 55
600 МКД
19.07.2022 08:35

Охрид / Охрид

Марка:

Zastava

Модел:

Yugo

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

se prodava Yugo
076216016

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

X****
Потврден огласувач
078420551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам