1 / 5
Nov S21 fe 5g
550 €
600 €
04.08.2022 19:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

S21 fe 5g

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Ne e otvoren , a1 garancina

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
075407647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам