1 / 9
Audi a6
11.111 €
03.06.2022 08:28

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi a6 vo mn dobra sostojba ful oprema vredi da se vidi!
Za povejke info na tel 071236676

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078247757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам