1 / 1
Vrata za balkon Volkswagen mehanizam Rehau
1 МКД
Цената е фиксна
17.08.2022 08:44

Битола / Битола

Висина 256 cm
Ширина 240 cm

Се продава комплет врата од типот Рехау заедно со стаклото. Цената е фиксна. За подетални информации јавете се на 075/497-494.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

tomi
Потврден огласувач
076696092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам