1 / 7
VW Golf 2.0FSI 4Motion
4.900 €
31.08.2022 07:48

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

✅VW Golf 2.0FSI 4Motion✅
БЕСТСЕЛЕР ВО КОМПАКТ КЛАСАТА!
✅ПРЕФИНЕТ✅УДОБЕН✅КВАЛИТЕТЕН
✅2005g.
✅110kW
✅130.000km
✅4900€
Возилото е во перфектна состојба со комплетна опрема.
Увезено е од Швајцарија и платени му се сите давачки до регистрација.
Повеќе инфо на 072/225-477.
✅Најдобар избор за одржување, потрошувачка и удобност!✅

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам