1 / 7
Vintage CD player Pioneer PD-S 604. SSSS
85 €
Цената е фиксна
15.08.2022 09:53

Кисела Вода / Скопје

1.Vintage CD player Pioneer PD-S 604, nov ne koristen so dalecinsko............. cena 85 eur. fiksno.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам