1 / 1
Се бара ОДРЖУВАЧ НА ЛИФТОВИ
По Договор
28.06.2022 16:25

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Машинство

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Други јазици

Компјутерски вештини :

Доволни

ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во Македонија за продажба,монтажа, одржување и сервис на патнички , товарни, болничкиресторански и гаражни лифтови

Има потреба да вработи:
ОДРЖУВАЧ НА ЛИФТОВИ

Задачи:
• Редовно Одржување на лифтови/платформи во Скопје и околина (Преглед, Подмачкување, Чистење, замена на дотраени делови и сл.)

Поставеност во организација:
• Директно одговара на Менаџер на сектор -одржување и сервис

Потребно:
• Искуство во одржување на лифтови и платформи од мин 2 години
• Минимум ССС
• Пожелно е познавење на Англиски јазик
• Спремност за превземање на одговорност
• Тимска работа
• Потребно е Возачка дозвола – Б категорија


Компанијата нуди:
• Плата од 36.000 до 44.000 во зависност од покажаниот резултати. (Платата е пониска за времетраење на обуката)
• Платата можно е да биде и повисока од 44.000 во зависност од иновативноста, заинтересираноста и посветеноста.
• Обезбедено службено возило
• Пробен / тренинг период од максимум 1 месец
• Секој ден разновиден оброк
• Обуки и тренинзи во областа која работи.
• Модерни, Високо квалитетни услови за работа.
• Годишни рекреативни семинари и забави со комапнијата.
• Можност за напредување


Доколку сметате дека ги исполнувате горенаведените услови Вашето CV испратете го на dragan@termalift.com.mk
frosina.d@termalift.com.mk

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

ТЕРМАЛИФТ
Улица 100, Индустриска Зона, Karposh
Потврден огласувач
031443200
Испрати Е-маил до огласувачот

Viljuskar 1.4 tona Benzin-Plin Mitsubishi

0 €

Nov Poluelektricen Staker - 1000 kg - 1600 mm + garancija

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам