1 / 1
Inox-inoks fiting golemi dimenzii
1 €
24.08.2022 19:27

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Sekakov vid na inox fiting i armatura
-kolena
-teshtici
-holenderi
-kontrolni stakla
-ventili
-reduciri
I se ostanato so site dimenzii

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078439044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам