1 / 11
Porsche PANAMERA 4S - 2009 160.000 km
1 €
Цената е фиксна
17.07.2022 17:01

Кичево

Марка:

Porsche

Модел:

Panamera

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

294 kw / 400 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Porsche Panamera 4.8 4S
400 ks

Proizvedena 2009 godina
Uvezena od Svajcarija vo 2017 godina
Eden sopstvenik Svajcarija/Eden sopstvenik MK

Perfektna sostojba
167.000 km
Redovno servisirana
Registrirana cela godina

22 ki bandasi Aversus so letni gumi
20 ki bandasi originalni

Vozilo bez nikakvi zabeleski

Kontakt telefon : 078321631

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

078321631
Потврден огласувач
078321631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам