1 / 2
Svajc aparat Koncar 140ah
1 €
11.08.2022 13:14

Битола / Битола

Svajc aparat Koncar 140amperi
Aparatot raboti na 380v i na 220v
Trosi elektrodi od 2.5 do 3.25
Kabel na racka za elektrodi 5.5m

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
071/73-88-65
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам