1 / 3
се продава телевизор поволен
149 €
03.08.2022 07:58

Кичево

Марка:

Philips

Производ:

LCD

Големина:

107 cm (42 inch)

Се продава телевизор поволен. Информации на тел. 070609311- Садик

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078454885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам