1 / 12
Opel Antara 2.2 CDTI 4X4 184hp 2012god
12.000 €
28.07.2022 09:14

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Antara 2.2 CDTI 4X4 135kw(184hp) 2012 година, рачен 6 брзински менувач
Возилото поседува максимално ниво на опрема во својата класа, максимално зачувано како внатрешно така и надворешно, без никаква забелешка 161.000км поминати
Од опрема поседува:
Автоматска рачна
Систем за пролизгување
Електрика на стакла и ретровизори
Кожен ентериер
Греачи на седишта
Паркинг сензори напред и назад
Темпомат
Борд компјутер и навигација
Автоматски Bi-Xenon светла
Магленки напред и назад
Автоматски бришачи
Команди на волан
2 оригинални клуча
Usb/aux
4 Х алуминиумски бандажи 19ки со летни нови гуми
4 Х челични бандажи 16ки со 4 зимски нови гуми
Увезена од Швајцарија за сопствени потреби

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078451278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам