1 / 7
Se prodava stan vo cair so vkupna povrsina od 77m2
850 €
03.06.2022 14:37

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

ul. cvetan dimov 98

se prodava trosoben stan, lociran na 4 kat na top lokacija vo cair. Blizina na camijata jajapasha
stanot raspolaga so edna golema dnevna soba so trpezarija, kujna isto taka sе koristi i kako mala dnevna soba, edna spalna soba, toalet, terasa i podrum
Stanot e celosno renoviran i moze da se prodava celosno opremen ili prazen.
greenjeto i ladenjeto e regulirano preku inverter klima uredi.
na raspolaganje e otvoren parking prostor pozadi zgradata i napred.

Cena za celosno opremen: 850eur/m2
Cena za prazen: 800eur/m2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nalan Zuber
Потврден огласувач
075404066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам