1 / 12
Se prodava Pezo 508 1.6hdi,top sostojba
8.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 23:04

Тетово / Тетово

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Pezo 508 SW 1.6hdi,potrosuvacka otvoreno 4.4,grad do 6.0 litri,so golema navigacija,so cel krov stalkena panorama,na 174000km e,nema sto nema od oprema,2012 godina,mozna zamena ili pomalo vozilo ili gjip Kia Sportage od ponovite ili Crv od 2012 nagore so moja doplata strogo benzin plin da se,cena 8500e,za zamena 9500e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

OLIVER
Потврден огласувач
077909569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам