1 / 11
BMW 520 D F10
13.500 €
03.06.2022 14:45

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 520 D F10
240.000 km
184 ks
Registrirana do 11/2022 + zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Diar
Потврден огласувач
072206432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам