1 / 11
Lusteri,svetla na pola cena
800 МКД
24.07.2022 22:57

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Dukjanot e zatvoren i svetlata se prodavaat otprilika na pola cena.Ima mnogu modeli ostanato ama ne moze site da se oglasat.Pisete mi na viber i ke vi pustam sliki i ceni na sekoj model.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077521208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам