1 / 3
Zvucnici 15ki TELE 8 oma komplet- MOZE ZAMENA
120 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.09.2022 00:03

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Se prodavaat Zvucnici 15ki TELE 8 oma komplet, komplet skretnici trisistemski , sredni i horni .....

Mozna zamena so druga tehnika .....

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава / Можна е замена од:

Климент Симоноски
Димитар Влахов бр.14 канцеларија 23, Охрид
Потврден огласувач
075221692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам