1 / 12
FIAT 980 I FIAT 70 88
1 €
Цената е фиксна
18.06.2022 13:00

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Traktorot e vo top sostojba
6klipa 100konski sili
So novi gumi
Za poveke informacii javete se

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078246379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам