1 / 6
Lada 112 dobro socuvana
950 €
23.07.2022 15:16

Струга / Струга

Марка:

Lada

Модел:

112

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kupena od prv gazda dobro socuvana.
Zvonete na 079328162

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angele
Потврден огласувач
078910847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам