1 / 3
Telekonvertor 2x Nikon bajonet
1.200 МКД
Цената не е фиксна
03.06.2022 17:08

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Продавам телеконвер Xoja Nikon бајонет 2X
Чисти стакла механика одлична.
Kargo Ne
Zameni Ne
Moze da go probate -vidite po dogovor
Може мал попуст на цена по видување .
1200 денари

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Ицко
Потврден огласувач
078308531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам