1 / 3
Opel kamion
8.500 €
Денес 06:47

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Movano

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

25 kw / 34 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel movano
Za 3 lica
180.000 originalni
2.5
2008 godina
Perfect sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Noli
Потврден огласувач
071851888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам