1 / 6
Honda Goldwing GL1800
8.900 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
03.06.2022 17:48

Кичево

Марка:

Honda

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2002

Модел:

Goldwing

Километри:

70000

Se prodava Honda Goldwing donesen od Amerika.
So Amerikanski tabli, registriran vo Amerika do Avgust 2022 godina.
Full Option, so Radio, ABS, Greenje, i site mozni opcii!
Malku kilometri i redovno odrzan!
2022 ima servis na filtri, maslo, i predni i zadni kosnici.
Ima i rezervni kosnici , Goldwing Oprema za Soferot XL i drugi delovi koi se vkluceni vo cenata.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам