1 / 4
Nike maica so etiketa
500 МКД
Со вклучен ДДВ
03.06.2022 18:28

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Маички

Големина:

M

Боја:

Црвена

Продавам Nike маица неносена, сеуште со етикета.
Цена 550 ден.
Контакт: 074203693

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
074203693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам