1 / 2
Columbia bluza XL
900 МКД
03.06.2022 18:32

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Tип на облека:

Блузи

Големина:

XL

Боја:

Темно зелена

Продавам блуза Columbin, нова неносена, утнат е бројот.
Kontakt: 07420393
Цена: 900ден

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
074203693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам