1 / 3
Prodavam DC sorcevi
600 €
20.06.2022 14:49

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Tип на облека:

За капење

Големина:

M

Боја:

Светло сина

Prodavam novi DC sorcevi, utnat broj cena 600 den
074203693

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
074203693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам