1 / 2
Prodavam QuickSilver maica
500 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 14:49

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Tип на облека:

Блузи

Големина:

M

Боја:

Други

Prodavam QuickSilver maica, nova nenosena broj M
cena 500 den
telefon: 074 203 693

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
074203693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам