1 / 8
VW Volkswagen Tiguan
По Договор
03.06.2022 20:29

Македонски Брод

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Увезен од Швајцарија со сервисна книшка, редовно сервисиран, одржуван, 4 нови летни гуми со алуминиумски бандажи, 4 зимски гуми со бандажи,борд компјутер, старт стоп систем, најнова навигација, паркинг сензори.....
Многу економичен
За повеќе информации
075 377 040

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
075377040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам