1 / 9
APARTMANI ASTORIA STRUGA
1 МКД
03.06.2022 21:29

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se izdavaat novi moderni apartmani vo centarot na gradot vo neposredna blizina na gradskata plaza. ➡️ Sekoj apartman raspolaga so posebno kupatilo, klima ured, tv, wi-fi i frizider. ➡️Apartmanite ne raspolagaat so kujna ➡️ Raspolagame so 4 krevetni, 3 krevetni, 2 krevetni i 1 krevetni apartmani.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Silvana
Потврден огласувач
075644646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам