1 / 10
ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka
1.000 €
15.11.2022 09:50

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

79 m²

Греење:

Друго

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bul.Turisticka nasproti market Tamaro

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka nasproti market Tamaro (kruzniot tek pred pazarot) na 6 kat (liftot momentalno ne e vo funkcija) so vk povrsina od 79 m2
Raspored:Dnevna so zasebna kujna i trpezarija,detska soba,spalna soba,2 wc ,ostava i dva balkoni

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Stan na ul Slavej Planina

12 €

ЧОЈС-Stanovi vo gradba na ul. Sirma Vojvoda

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам