1 / 7
NETFLIX netflix нетфликс profili 4K UHD
4 €
11.07.2022 12:51

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

💰 Цена 💰 за 1 месец е 4 евра 4К UHD ,
🕋 Цена за 3 месеца е 11 евра 4К UHD
🎨 Цена за 6 месеца е 20 евра 4К UHD
🔥 Екстра Цена за 6 месеци за 5 уреда 50 евра 4К UHD.
🎰 Гледајте на(телевизор, смарт тв, лаптоп, таблет или мобилен телефон).
🏳️‍🌈 Јазици се : англиски, шпански, француски, турски, германски (за превод и гласови).
Правила на користење :
⛲ Овој акаунт можете да користите само на еден уред истовремено!
🎭 Забрането е делење на сметката со други истовремено!
🚨 Забрането е менување на лозинката, податоците на плаќањето или емаил!
🚧 Доколку прекшите некое од овие правила може да ја прекинеме соработката со вас!
📕 Netflix е услуга за стриминг која нуди широк спектар на наградувани ТВ емисии, филмови, аниме, документарни филмови и повеќе на илјадници уреди поврзани на интернет. Можете да гледате колку сакате, кога сакате без ниту една реклама – се за една ниска месечна цена. Секогаш има нешто ново да се открие и секоја недела се додаваат нови ТВ серии и филмови!
🃏 Гледајте каде било, во секое време. Пријавете се со вашата сметка на Netflix за да гледате веднаш на интернет на netflix.com од вашиот персонален компјутер или на кој било уред поврзан на интернет што ја нуди апликацијата Netflix, вклучувајќи паметни телевизори, паметни телефони, таблети, стриминг медиа плеери и конзоли за игри. Можете исто така да ги преземате вашите омилени серии со апликацијата iOS, Android или Windows 10. Користете преземања за да гледате додека сте во движење и без интернет-врска. Земете Netflix со вас насекаде.
🎎 Нетфликс има голема библиотека со играни филмови, документарни филмови, ТВ емисии, аниме, наградувани оригинали на Нетфликс и многу повеќе. Гледајте колку сакате, кога сакате.
🔱 Искуството на Netflix Kids е вклучено во вашето членство за да им овозможи на родителите контрола додека децата уживаат во ТВ-серии и филмови погодни за семејството во нивниот простор. Детските профили доаѓаат со родителски контроли заштитени со PIN што ви дозволуваат да ја ограничите оценката за зрелост на содржините што децата може да ги гледаат и да блокираат одредени наслови што не сакате децата да ги гледаат.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
077934188
Испрати Е-маил до огласувачот

gta 5 za pc 65gb

500 €

Domasna Rakija 50 stepena

150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам