1 / 5
Spotify spotify aplikacija za muzika bez reklami
5 €
04.06.2022 03:30

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

📆 Цените се за 1 месец на профилите.
🗂 На фамилијарен премиум профил е 6 евра за 6 луѓе, за обичен профил за едно лице е 3 евра, а дуо пакет за двајца е 5 евра.
📼 Што е Spotify и Spotify Premium?
📡 Spotify е услуга за аудио стриминг со над 80 милиони песни, подкасти и аудио книги. Со Premium, слушајте музика без реклами и со неограничени прескокнувања, со највисок квалитет и преземете сè за слушање офлајн. Сите за една ниска цена.
🥁 Како функционира планот Duo and Family?
🎛 Premium Duo е план за попуст за 2 лица кои живеат заедно.
🛖Premium Family е план за попуст за најмногу 6 членови на семејството кои живеат заедно и доаѓа со Spotify Kids и експлицитен музички филтер. Секој член на овие планови има своја Премиум сметка. Ниту еден член не треба да ја споделува својата лозинка, а сите зачувани музика и плејлисти се нивни.
🗃 Колку уреди можам да слушам?
🔐 Можете да се најавите на сметка на Spotify на онолку уреди колку што сакате, но можете да играте само на еден по еден.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
077934188
Испрати Е-маил до огласувачот

snimam igri za kompjuter, pc 1, 2, 3, 4 windows xp, 7, 10

1 €

Зголемете ја гледаноста на вашиот you tube профил

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам