1 / 12
Kawasaki KX 250F - 2018 - TOP !!!
3.990 €
Цената е фиксна
Денес 06:00

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2018

Модел:

KX 250F

Motorot e TIP-TOP !!!!! 2018 godina so 0den vlog ( Italy faktura )........koj saka da se vozi bez da se zamara,neka poveli.
Cena 3990€ FIXNA!!!!!
Tel. 078 813 111

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Огласи
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам