1 / 3
fotelja komoda plakar i klub masa
120 €
13.06.2022 19:38

Скопје Центар / Скопје

prodavam fotelja, komoda i plakar odlicno zacuvani od 70’ti godini, cena komplet 120 evra

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

cvetko1978
Потврден огласувач
078343713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам