1 / 3
Se prodavaat tepisi/теписи
2.500 МКД
13.04.2023 11:42

Скопје Центар / Скопје

Prodavam dva tepiha, belgiski, socuvani 185cm x 270cm, 2.500 den dvata.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
075268437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам