1 / 6
Se prodava touran 1.9
5.300 €
04.06.2022 10:58

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba
Br.za kontakt
071252211
Sonja
078421131
Borce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
078688744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам