1 / 6
Lanec 14 karatno zlato so tezina 20.90gr
46.000 МКД
14.08.2022 13:14

Штип / Штип

Prodavam maski zlaten lanec, 14 karatno zlato(585).
Lanecot e ispoliran i nema tragi od koristenje.
Tezina 20.90gr
Dolzina 61cm

Povekje informacii na telefon.
Na poraki i viber ne odgovaram.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Машки Златен накит / Ланчиња

Се продава од:

Контакт
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам