1 / 2
Janciste plac, njiva 4000m2
9.900 €
Цената е фиксна
04.06.2022 12:49

Тетово / Тетово

Квадратура:

4002 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo janciste, komuna jegunovce, so povrsina od 4002m2

Cena 9900 euro FIKSNO

Za podetanlno ISKLUCIVO NA BROJ 072247110

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Avzi
Потврден огласувач
075205775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам