1 / 4
Се продава велосипед-количка
3.500 МКД
04.06.2022 13:34

Аеродром / Скопје

Се продава велосипед-количка на расклопување, нов, малку користен со висок квалитет. Делот за покрив се вади, а може да се користи и како велосипед со три тркала. Гумите се доста квалитетни

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
077938140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам